1. Zwrotka: Nasze przedszkole jak ciuchcia pędzi, Wesoło śmieje się każdy dzień. W świat kolorowy nas zaprowadzi, W zabawach i nauce mija czas.

Refren: Ciuchcia, ciuchcia, jedzie przez przedszkole, Wszyscy razem śpiewamy wesoło. Ciuchcia, ciuchcia, przyjaciół zabiera, Każdy dzień przygodę nową otwiera.

2. Zwrotka: Tu poznajemy świat dookoła, Czy deszcz, czy słońce - zawsze jest czas. Nauczyciele jak maszyniści, pomagają nam odkrywać świat.

3. Zwrotka: Kiedy rodzice po nas przyjdą, Opowiemy, co dzisiaj było. I choć wieczorem czas do snu, Z utęsknieniem czekamy dnia znów.

* * * * *

Hymn w postaci pliku PDF do pobrania lub wydrukowania